TANEČNÍ A RELAXAČNÍ VÍKEND PRO DÁMY 2018

TANEČNÍ A RELAXAČNÍ VÍKEND PRO DÁMY 2018

Taneční škola Stanislava Schöna pořádá tradičně v letních měsících taneční a relaxační prodloužený víkend pro ženy. Pro rok 2018 je plánovaný termín 22. - 24. červen, v prostorách Sporthotelu Barborka u Hluboké nad Vltavou. Víkend bude opět zaměřen na výuku sólových latinskoamerických a karibských tanců. Cena 2.450,- Kč zahrnuje taneční lekce, ubytování v hotelu, plnou penzi, vstup do venkovního bazénu a vířivky. Na místě je možné přikoupit i vstup do lanového centra nebo do zábavné logické hry "úniková místnost".
Program:
pátek: příjezd v poledních hodinách a ubytování, odpolední trénink, večeře a relaxace
sobota: snídaně, trénink 10:00 - 12:00 hodin, oběd, odpolední trénink, večeře a relaxace
neděle: snídaně, trénink 10:00 - 12:00 hodin, oběd, odjezd

Trenér: Stanislav Schön
Sporthotel Barborka, Zahradní 879, Zámostí u Hluboké nad Vltavou

Přihlášku si prosím vyžádejte na emailu lastdance@lastdance.cz. Vyplněnou přihlášku prosím odevzdejte nebo odešlete do 31. května 2018. Pozor: počet míst je omezen.

S případnými dotazy se obracejte na email nebo na tel.: 602 302 034.

NABÍDKA VYSTOUPENÍ PRO PLESY A JINÉ SPOLEČENSKÉ AKCE

NABÍDKA VYSTOUPENÍ PRO PLESY A JINÉ SPOLEČENSKÉ AKCE

Chcete zahájit Váš ples? Chcete na Vaší akci taneční workshop? Ano? Tak to jste na správné adrese!

Taneční klub La-st dance team Vám nabízí předtančení na Vašich společenských akcích ve standardních, latinskoamerických a karibských tancích a choreografie pro plesová vystoupení. Tanečníci: od malých dětiček až po dospělé páry. Rádi Vám poradíme, která choreografie je pro Vaší příležitost nejvhodnější.

V současné době nabízíme tyto předtančení:

  • Párové latinskoamerické a standardní tance - ukázky jednotlivých tanců
    (možnost z výběru z dospělého nebo juniorského páru)
  • Salsa párová

Objednání a informace o vystoupení: +420 602 302 034, lastdance@lastdance.cz
Cena dohodou.

DÁRKOVÝ POUKAZ - MILÝ DÁREK K VÁNOCŮM

DÁRKOVÝ POUKAZ - MILÝ DÁREK K VÁNOCŮM

Potěšte svou manželku, partnera, rodiče a darujte nevšední dárek - dárkový poukaz na taneční kurz nebo na individuální výuku tance. Dárkový poukaz lze vybrat přímo na daný kurz z aktuální nabídky nebo darovat kurz dle výběru obdarovaného (případně na určitou finanční hodnotu). Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení.

Dárkový poukaz můžete objednat na e-mailu kurzy@lastdance.cz nebo přímo na našem tanečním sále (Pražská 131, České Budějovice), kde Vám jej na počkání zhotovíme. V případě zájmu vám poukaz můžeme zaslat i na Vaší adresu.

NEFORMÁLNÍ TANEČNÍ KURZY PRO PÁRY

NEFORMÁLNÍ TANEČNÍ KURZY PRO PÁRY

Rádi byste do tanečních, ale představa, že se budete dvě hodiny potit ve škrtící kravatě a kousavých kalhotám se Vám příčí. Přijďte do našich neformálních kurzu tance pro dospělé páry. Pohodová atmosféra, přátelský přístup, džíny, tričko a spokojená partnerka :-) ....
Více info v sekci kurzy.

POTĚŠTE SVÉ RODIČE NEBO PRARODIČE

POTĚŠTE SVÉ RODIČE NEBO PRARODIČE

Taneční škola Stanislava Schöna pořádá kurzy společenských tanců pro všechny věkové skupiny. Potěšte tedy své rodiče, prarodiče nebo přátele a vyberte z naší nabídky tanečních kurzů pro dospělé páry. Kurzy jsou příjemným únikem ze stereotypu, tanečníci se při nich pobaví a zažijí nemálo úsměvných momentů a starší ročníky určitě rádi zavzpomínají na svá mladá léta ...
Více info v sekci kurzy. Přihlášky a info na e-mailu: kurzy@lastdance.cz nebo na tel.: 602 302 034

TANEC PRO NOVOMANŽELE

TANEC PRO NOVOMANŽELE

Chystáte svatbu a chtěli byste své hosty překvapit nádherným novomanželským tancem? Vášnivé tango, romantický waltz, houpavý valčík ... nebo osobitý freestyle? Připravíme pro Vás svatební tanec pro Váš velký společný den dle Vašeho přání. Taneční škola Stanislava Schöna nabízí možnost individuálních hodin tance pro snoubence, kteří se připravují na důležitou životní událost. Dle Vašeho přání Vám ušijeme tanec přímo na míru, aby Vaše svatba byla dokonalá .... Cena lekce (60 minut) 400,- Kč/pár. Jako zpestření programu svatebního dne můžeme nabídnout i taneční vystoupení našich tanečních párů. Informace na kurzy@lastdance.cz.

MERCEDES FASHION SHOW dne 12. května 2017

MERCEDES FASHION SHOW dne 12. května 2017

Přijďte se inspirovat trendy dámské módy pro jaro/ léto 2017 - fashion show Gerry Weber, YesPlease., butik Twist, Klobouky K, kabelky Ardolf, šperky Třpyt, módní návrhářka Viktorija Fashion designer. Hostem večera je Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Dále se můžete těšit na pěvecké vystoupení, taneční vystoupení Last dance team, koktejlový bar, masážní ukázky salónu Tawan, Vlasový mág Michal Moučka a soutěž o zapůjčení vozidla Mercedes na víkend.

Start v 19.00 hod., těšíme se! :-)

ADVENTNÍ TANEČNÍ VEČER

ADVENTNÍ TANEČNÍ VEČER

Máte rádi standardní a latinskoamerické tance? Pokud ano, pak Vás zveme na taneční večer, který je právě na tyto tance zaměřen. Neformální oblečení, taneční lektor, reprodukovaná taneční hudba! Těšíme se na Vás...

NÁBORY DO TANEČNÍHO KLUBU

NÁBORY DO TANEČNÍHO KLUBU

NÁBORY NOVÝCH TANEČNÍKŮ: Chceš se k nám přidat? Přijď se na nás podívat na taneční sál na Pražské 131a - prosklená budova naproti Budvaru - v době tréninkových lekcí. Informuj se na e-mailu: lastdance@lastdance.cz nebo na tel.: 602 302 034. Nové zájemce o tanec přijímáme i během celého roku. Taneční klub je určen pro začátečníky i pro již zkušenější tanečníky. Těšíme se na všechny mladé talenty ...

Pravidelné tréninky v průběhu školního roku probíhají:
pátky od 15:00 do 16:00 taneční přípravka pro nejmenší
pondělí od 16:15 do 17:15 karibské sólové tance pro dívky i pro chlapce - pro jednotlivce středa od 16:30 do 18:00 párové standardní tance pro dívky a chlapce (přijímáme jednotlivce, nemusíte přijít v páru)
pátek od 16:30 do 18:00 párové latinskoamerické tance pro dívky a chlapce (přijímáme jednotlivce, nemusíte přijít v páru)

Výuka standardní a latinskoamerické tance, karibské tance: Stanislav Schön Výuka taneční přípravka pro nejmenší: Pavla Grötschelová, Kateřina Grötschelová

Více informací o klubu naleznete v sekci taneční klub.

ČTVRTEČNÍ TANEČNÍ VEČERY, REKREAČNÍ TANEC

ČTVRTEČNÍ TANEČNÍ VEČERY, REKREAČNÍ TANEC

Pro absolventy tanečních kurzů, kteří by se rádi tanci věnovali i nadále jsou určeny pravidelné čtvrteční večery od 20:00 do 21:45 hodin. Zdokonalíte zde svou techniku, rozšíříte taneční sestavy a zopakujete si vše, co jste se doposud naučili. Večery jsou vedeny v pohodové příjemné atmosféře a vzhledem k rozdílným schopnostem jednotlivých párů i s individuálním přístupem. Přihlášení je možné na celé školní pololetí nebo si můžete přijít zatancovat jen tak jednou za čas ...
Cena za pololetí 1.800,- Kč/osoba nebo 150,- Kč/večer. Nové pololetí zahajujeme od ledna 2017 od 20:00 hodin.

KARIBSKÉ TANCE PRO DÍVKY A CHLAPCE

KARIBSKÉ TANCE PRO DÍVKY A CHLAPCE

Taneční škola Stanislava Schöna a taneční klub La-st dance team nabízí karibské tance pro dívky a chlapce. Tančit je možno sólově, v duetech, malých skupinkách či v párech. Mezi karibské tance řadíme salsu, bachatu a merengue. Výuka je vhodná pro děti od sedmi let. Pravidelné tréninky probíhají každé pondělí od 16:00 do 17:30 hodin na tanečním sále Pražská 131a, České Budějovice. Lektorem je Stanislav Schön. Děti mohou tančit rekreačně nebo se mohou zúčastnit národních i mezinárodních soutěžích v těchto tancích. Zájemci se mohou přihlásit na emailu lastdance@lastdance.cz nebo navštívit náš pondělní trénink a tance si vyzkoušet. Cena za pololetí je 1.000,- Kč.

WORKSHOPY S LUCIÍ KRNČANOVOU A JIŘÍM HEINEM

WORKSHOPY S LUCIÍ KRNČANOVOU A JIŘÍM HEINEM

LUCIE KRNCANOVÁ A JIRKA HEIN - semináře latinskoamerických a standardních tanců, individuální výuka:
Taneční klub La-st dance team a taneční škola Stanislava Schöna spolupracuje s hvězdným tanečním párem Lucia Krncanová a Jiří Hein, kteří zdokonalují naše tanečníky v technice jednotlivých tanců.
Lucia Krncanová a Jiří Hein - profesionální mistři Slovenské republiky, semifinalisté Mistrovství světa a Evropy, licencovaní trenéři tanečního sportu. Tento nádherný pár patří mezi mezinárodní taneční špičku a ve světovém žebříčku je řazen na desáté místo. Mnozí z Vás znají tyto sympatické tanečníky mimo jiné i z pořadu StarDance.
Tréninky jsou určeny především pro tanečníky, kteří se tanci věnují soutěžně - tzn. z tanečních klubů - viz rozpis v sekci taneční klub.
Přihlásit se je možné na emailu: lastdance@lastdance.cz, platba v hotovosti na místě na začátku semináře. Určeno pro páry i jednotlivce.
Pro zájemce nabízíme i možnost individuální lekce s tímto párem - info na emailu lastdance@lastdance.cz.

TANEČNÍ LEKCE PRO SNOUBENCE

TANEČNÍ LEKCE PRO SNOUBENCE

Vášnivé tango, romantický waltz, houpavý valčík ... nebo osobitý freestyle? Připravíme Váš svatební tanec pro Váš velký společný den dle Vašeho přání.
Taneční škola Stanislava Schöna nabízí možnost individuálních hodin tance pro snoubence, kteří se připravují na důležitou životní událost. Dle Vašeho přání Vám ušijeme tanec přímo na míru, aby Vaše svatba byla dokonalá ....
Cena lekce (60 minut) 400,- Kč/pár.
Jako zpestření programu svatebního dne můžeme nabídnout i taneční vystoupení našich tanečních párů.
Informace na kurzy@lastdance.cz.
V případě zájmu kontaktujte tanečního lektora Stanislava Schöna na tel: 739 675 877.

Jihočeský Last Dance