LATINSKOAMERICKÉ TANCE PRO PÁRY

Pro všechny z vás, kteří máte rádi temperamentní tanec, jsme připravili kurz latinskoamerických tanců. Kurz je určen pro párové tancování a vychází ze soutěžní podoby jednotlivých tanců. Naučíte se zde všem známým latinskoamerickým tancům jako je cha-cha, samba, rumba, jive. Nebudou chybět ani karibské tance, a to obzvláště oblíbená salsa a bachata.

  • Taneční kurz tvoří: 8 lekcí (každá lekce 60 minut)
  • Lektor: Stanislav Schön se svou taneční partnerkou
  • Minimální počet účastníků: 4 páry, minimální počet účastníků: 13 párů
  • Místo konání: Taneční sál Pražská 131, České Budějovice
  • Cena kurzu: 850,- Kč/ osoba nebo 1.700,- Kč/ pár

Na tanečním sále je možnost posezení a zakoupení občerstvení v podobě chlazených nápojů.

Oblečení: sportovní pohodlné oblečení. Panové: volné kalhoty, triko, košile. Dámy: oblečení, ve kterém se budete cítit přitažlivě a žensky. Boty na polovysokém či vysokém podpatku, baleríny či tenisky.

On-line přihláška do tanečního kurzu

Přihlášení do kurzu je možné níže formou on-line přihlášky nebo na e-mailu kurzy@lastdance.cz. Do 2 - 3 pracovních dnů Vám potvrdíme zařazení do kurzu. Další informace o kurzu a návod na úhradu kurzovného zasíláme zhruba týden před zahájením kurzu. Pokud neobdržíte potvrzení do 5 dnů od odeslání přihlášky, prosím kontaktujte nás na emailu kurzy@lastdance.cz. Děkujeme. Osobní údaje budou použity pouze pro vnitřní potřeby Taneční školy Stanislava Schöna a nebudou poskytnuty třetím stranám.

Pro taneční kurzy pro dospělé vyplní přihlášku jen jeden z páru. V případě přihlášení více účastníků do kurzu, prosím uvést jména a kontakty do poznámky.

POZOR - přihláška do kurzů je vždy závazná! Odhlášení musí být oznámeno na email kurzy@lastdance.cz nebo telefonicky na tel.: 602 302 034 ještě před započetím kurzu. Děkujeme.

název kurzuzahájeníčas cena/os kód
Latina páry - začátečníci17.01.2018středa 20:00 - 21:00 850,- KčPL170118
Termíny lekcí:17.1., 24.1., 31.1., 7.2., 14.2., 21.2., 28.2., 7.3.
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka:
Přihlašuji se:

Jihočeský Last Dance