Stanislav Schön - lektor, taneční mistr a choreograf

Stanislav Schön se věnuje tanci od svých třinácti let a již v 16 letech začal vyučovat první dětské páry. V roce 2004 založil taneční školu a taneční klub La-std ance team. Vyučuje taneční kurzy ve standardních, latinskoamerických a karibských tancích. Zároveň vede taneční klub a připravuje tak mladé talenty pro soutěžní tancování. V roce 2004 úspěšně absolvoval kvalifikační studium pro trenéry a porotce. Na podzim roku 2013 začal spolupracovat s externím choreografem Liborem Hlaváčkem a společnými silami dovedli mladé tanečníky až na Mezinárodní soutěž, odkud si juniorští šampioni přivezli cenné medaile. Znovu se vrátil k aktivnímu tancování, byl také jedním z tanečníků úspěšné standardní formace "Nebeský valčík", která získala v roce 2014 páté místo na Mistrovství České republiky plesových předtančení.
Standa miluje děti a tanec ....

Stanislav Schön - lektor, taneční mistr a choreograf

Jan Holický - lektor brazilské Capoeiry

Honza vystudoval Fakultu Tělesné Výchovy a Sportu Univerzity Karlovy. Promoval s prací na téma Feldekraisovy metody, což je metoda rozvoje sebeuvědomění prostřednictvím pohybu. Capoeiře se věnuje od roku 2010 pod vedením mestre Carlose Vasconcelose (Baratina) ze Salvador Bahia (Brazílie). Před tím se věnoval asi dva roky čínskému bojovému umění a cvičení Tchaj-ťi. S capoeirou se Jenda přezdívaný Robocop účastní i občasných vystoupení, většinou v kombinaci se saxofonem. Hudba a pohyb patří mezi jeho velké vášně.

Jan Holický - lektor brazilské Capoeiry

Lucia Krncanová a Jiří Hein - externí lektoři

Lucia Krncanová a Jiří Hein - profesionální mistři Slovenské republiky, semifinalisté Mistrovství světa a Evropy, licencovaní trenéři tanečního sportu. Tento nádherný pár patří mezi mezinárodní taneční špičku a ve světovém žebříčku je řazen na desáté místo. Mnozí z Vás znají tyto sympatické tanečníky mimo jiné i z pořadu StarDance. V tanečním klubu La-st dance team pořádáme s tímto párem pravidelné semináře a individuální výuku pro dětské, ale i pro dospělé páry. Pro všechny milovníky tanců tak máme jedinečnou příležitost vidět Lucii a Jiřího při tanci na vlastní oči a naučit se něco nového od těchto skvělých profesionálů.

Lucia Krncanová a Jiří Hein - externí lektoři

Jihočeský Last Dance