PŘIPOJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU

Pro všechny děti, mládež, rodiče, návštěvníky kurzů a ostatní zájemce o tanec jsme zřídili skupinu na facebooku - lastdanceteam. Zveřejňujeme zde aktuální informace, fotky a videa. Budeme moc potěšeni, když se k nám přidáte a budete tak s námi společně rozvíjet taneční sport v Českých Budějovicích i na celém jihu Čech. Každý člen skupiny může vkládat své příspěvky a komentáře.
Naleznete zde fotografie a videa z plesů, kurzů, soustředění, soutěží, workshopů apod....

https://www.facebook.com/groups/1380661095510626/

DĚKUJEME MĚSTU ČESKÉ BUDĚJOVICE ZA PODPORU TANEČNÍHO SPORTU

DĚKUJEME MĚSTU ČESKÉ BUDĚJOVICE ZA PODPORU TANEČNÍHO SPORTU

DĚKUJEME PARTNERŮM TANEČNÍHO PLESU

DĚKUJEME PARTNERŮM TANEČNÍHO PLESU

DĚKUJEME PARTNERŮM, KTEŘÍ PODPOŘILI TANEČNÍ PLES TANEČNÍ ŠKOLY STANISLAVA SCHÖNA
V sobotu 7. března 2015 proběhl v prostorách ArtIGY reprezentační ples Taneční školy Stanislava Schöna a tanečního klubu La-st dance team. Děkujeme všem našim partnerům, kteří nám pomohli uskutečnit tento báječný večer, kde mohli lektoři a především tanečníci předvést své roční úsilí. Díky Vám všem, kteří jste se zúčastnili, díky Vám partnerům, můžeme podpořit mladé talenty, které jste tento večer viděli s bohatém doprovodném programu. Jako odměnu jim věnujeme zdarma taneční workshop s profesionálním světovým párem Lucia Krncanová a Jiří Hein, který proběhne o víkendu 18. - 19. dubna.

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte svým blízkým nevšední dárek ve formě tanečního kurzu formou dárkového poukazu.__ Dárkový poukaz lze vybrat přímo na daný kurz z aktuální nabídky nebo darovat kurz dle výběru obdarovaného (případně na určitou finanční hodnotu). Platnost poukazu je 1 rok od data vystavení.

Dárkový poukaz můžete objednat na e-mailu kurzy@lastdance.cz nebo přímo na našem tanečním sále (Pražská 131, České Budějovice), kde Vám jej na počkání zhotovíme. V případě zájmu vám poukaz můžeme zaslat i na Vaší adresu.

AKČNÍ NABÍDKA PRO SNOUBENCE

AKČNÍ NABÍDKA PRO SNOUBENCE

Taneční škola Stanislava Schöna nabízí možnost individuálních hodin tance pro snoubence, kteří se připravují na důležitou životní událost. Dle Vašeho přání Vám ušijeme tanec přímo na míru, aby Vaše svatba byla dokonalá .... Cena za hodinu 400,- Kč/pár. Akce 3 + 1 hodina zdarma, tzn. že za 1.200,- Kč zakoupíte 4 hodiny výuky - nabídka platí do 30.června 2014. V případě zájmu kontaktujte tanečního lektora Stanislava Schöna na tel: 739 675 877.

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO JIHOČESKÉHO SPORTOVCE ROKU 2014

SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ NEJLEPŠÍHO JIHOČESKÉHO SPORTOVCE ROKU 2014

Na slavnostním vyhlášení Nejlepšího jihočeského sportovce roku 2014, které se konalo ve středu 4. března v kulturním sále Metropol, se sešli ti nejlepší sportovci a trenéři z jižních Čech. Taneční klub La-st dance team měl tu čest obohatit program tohoto předávání ukázkami latinskoamerických tanců, české polky a sólových karibských tanců v podání Míši, Martina, Gabči a Lukáše. Děkujeme Gymnáziu České Budějovice za skvělou spolupráci ...

TEXTIL S LOGEM LASTDANCETEAM

TEXTIL S LOGEM LASTDANCETEAM

Pro tanečníky klubu Lastdanceteam, ale i pro naše návštěvníky kurzů máme připravenou nabídku triček, mikin, vest a dalšího textilu s firemním označením. Kompletní nabídku Vám na vyžádání rádi zašleme na Váš e-mail. Katalog si můžete také prohlédnout u nás na tanečním sále. Zde jsou vystaveny jednotlivé vzorky textilu pro vyzkoušení.

NOVOHRADSKÁ ČÍŠE 2014

NOVOHRADSKÁ ČÍŠE 2014

Již 36. ročník mezinárodní taneční soutěže Novohradská číše - taneční liga dospělých ve standardních a latinskoamerických tancích proběhl dne 1.5.2014 v prostorách hotelu Máj, Nové Hrady. Mladí tanečníci z Lastdanceteamu měli tu čest předvést své umění před špičkovými tanečníky třídy A. Klub Lastdanceteam děkuje městu Nové Hrady za úžasný zážitek.

SPORTOVNÍ PLES - PŘEDTANČENÍ LASTDANCE

SPORTOVNÍ PLES - PŘEDTANČENÍ LASTDANCE

Junioři z českobudějovické taneční školy Lastdance team České Budějovice rozsvítili pomyslný olympijský oheň na jubilejním X. sportovním plese, který se konal 8. února 2014 ve společenském sále Metropol v Českých Budějovicích. Zároveň obohatili pestrý program tohoto plesu svým tanečním vystoupením - duetem "Barbína na cestách".

LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

LETNÍ TANEČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Taneční škola Stanislava Schöna a taneční klub Lastdanceteam ve spolupráci s vynikajícím choreografem Liborem Hlaváčkem připravil pro své tanečníky letní soustředění v rekreačním středisku Štědronín - Plazy na břehu Orlické přehrady. Hlavní náplní tohoto tábora byla příprava na nadcházející sezónu. Za necelý týden byla postavena nová choreografie, se kterou vyrazíme ihned na podzim na Mistrovství světa WADF, pořádané v Liberci na přelomu října a listopadu. Nyní čeká tanečníky čištění této formace, vychytání chyb a v neposlední řadě také zdokonalování techniky latinskoamerických a standardních tanců. Děti i mládež si na soustředění užili spoustu legrace, otevřely se nová přátelství a snad načerpali novou chuť a inspiraci do dalších tanečních počinů.
Video z letního soustředění můžete shlédnout na odkazu:
http://uloz.to/live/x2uQAtNf/last-dance-soustredeni-gopro-pokus-1-avi

Lastdanceteam - SMLUVNÍ PARTNER PROGRAMU BENEFIT PLUS

Lastdanceteam - SMLUVNÍ PARTNER PROGRAMU BENEFIT PLUS

Lastdanceteam - SMLUVNÍ PARTNER PROGRAMU BENEFITY

Lastdanceteam - SMLUVNÍ PARTNER PROGRAMU BENEFITY

10 let Taneční školy Stanislava Schöna

10 let Taneční školy Stanislava Schöna

JIŽ 10 LET MŮŽETE TANČIT V TANEČNÍ ŠKOLE STANISLAVA SCHÖNA A JEHO TANEČNÍM KLUBU LA-ST DANCE TEAM V naší taneční škole nezáleží na věku, na schopnostech, na tom jací jste. Záleží jen na chuti k tanci, na chuti něco dělat, bavit se, poznat nové lidi. Chtít něco dokázat, být v něčem dobrý a mít vůli na sobě pracovat. Tanec je stále jeden z výborných způsobů, jak se vzájemně osobně lépe poznat a užít si spousty legrace.

Taneční škola Stanislava Schöna vlastně funguje na dvou rovinách - rekreační a soutěžní. Rekreační tancování je určeno především pro mládež a dospělé. V nabídce máme kurzy latinskoamerických a standardních tanců formální i neformální, pravidelné čtvrteční taneční večery, kde si můžete zopakovat své sestavy a naučit se i něčemu novému, kurzy párové salsy. Pro ženy latinskoamerické a karibské tance, salsa lady styling a brazilskou sambu. Novinkou je taneční bojové umění Capoeira, kterou pořádáme pod záštitou pražského studia Capoeira Mandela. Na všech našich kurzech upřednostňujeme spíše přátelskou atmosféru. Snažíme se o to, abyste se zde cítili pohodově a pokud Vám ihned něco nepůjde, není to vůbec problém. V případě zájmu je možné domluvit individuální výuku s panem Schönem, kdy se lektor věnuje pouze Vám a lépe tak přihlédne k Vašim individuálním požadavkům a schopnostem. Jakýkoliv taneční kurz nebo individuální výuku lze zakoupit formou dárkového poukazu, můžete tak potěšit milou pozorností své blízké či přátele. Dárkový poukaz pro Vás může být i inspirací před blížícími se vánočními svátky. Taneční kurzy probíhají po celý rok a jednotlivé termíny kurzů naleznete na www.lastdance.cz v sekci kurzy.

Soutěžní tancování neboli taneční klub La-st dance team je určen pro děti a mládež všeho věku. Tanečníci absolvují pravidelné tréninky v týdnu. Přidat se do TK La-st dance team je možné v průběhu celého školního roku, není nutné přijít v páru. Pro nejmenší zájemce o tanec je určena taneční přípravka, kde se děti formou her seznamují poprvé s tancem. Pro chlapce a dívky máme párové latinskoamerické a standardní tance, pro dívky pak sólové tance karibské a latinskoamerické. Pokročilejší tanečníci mohou tancovat v našich formacích neboli v showdance.

Taneční formace jsou výborné na stmelení kolektivu, je zde nutná týmová práce a tanečníci si společně užijí spoustu zábavy. Velkým přínosem pro naší školu je vynikající a velmi uznávaný choreograf Libor Hlaváček (emeritní sólista baletu Jihočeského divadla), u kterého máme exkluzivní právo na choreografie v latinskoamerických a standardních tancích a který je autorem všech našich soutěžních formací a duetů. Formace a showdance duety jsou úžasnou prezentací naší školy, bývají zpestřením společenských událostí, plesů a firemních večírků a z naší široké nabídky si opravdu vyberete.

A co nás čeká nyní? V těchto dnech se již celý klub pilně připravuje na Mistrovství světa WADF, které proběhne v Liberci na přelomu října a listopadu. Naši tanečníci se zde setkají se soupeři ze všech koutů světa a společně i s rodiči to považujeme za příjemný výlet a únik z každodenního života. Dále je před námi březnový Taneční ples společenských tanců se spoustou vystoupení, který je opravdu zaměřen na to, abyste si výborně zatančili, na léto pak chystáme taneční soustředění pro děti a mládež a letní soustředění pro ženy, které bychom rádi uskutečnili v Chorvatsku u moře. Pracujeme také na nové choreografii, se kterou budeme bojovat o přední příčky na Mistrovství České republiky plesových předtančení SUT 2015 a už teď víme, že je to fakt pecka. Těšíme se na plánované workshopy s úžasnými tanečními páry Jiří Hein a Lucia Krnčanová (SR) - mistři 10 tanců, účastníci Star Dance a Elizaveta Kuklina a Pavel Sluka (ČR), kteří patří mezi taneční špičku v latinskoamerických a standard- ních tancích. Tyto páry budou naše mladé talenty zdokonalovat v technice, ale budou pro ně také silným pohonem a velkou motivací. Kdo viděl tyto páry tančit, ví, že je to nezapomenutelný zážitek ...

Za více jak deset let působení prošlo klubem La-st dance team spousta výborných tanečníků. Taneční mistr a kvalifikovaný trenér Stanislav Schön je hlavním motorem a srdcem této školy. Je to právě on, kdo stojí na parketě téměř od rána do večera, aby Vás naučil všemu, co k tanci patří. Získal si velkou oblibu nejen u dětí, ale především u žen a dospělých párů. A jako odměnu za jeho práci mu lasttýmáčci sbírají úspěchy na soutěžích - jen za letošní rok například 3. místo Mistrovství České republiky SUT v polce, 5. místo Mistrovství České republiky plesových předtančení SUT (formace "Nebeský valčík"), 1. místo Czech Open Latino Festival (duet dívky bachata),1. místo Czech Open Latino Festival (formace "Nebeský valčík"), 5. místo Czech Open Latino Festival (sólo dívky bachata) a další ...

Přesto si nejvíce ceníme toho, že se v naší škole setkala spousta lidí, seznámili se zde nové partnerské a manželské páry, ze kterých vznikli další noví človíčkové .... A TO JE TO, CO NÁS BAVÍ NEJVÍCE!

Veškeré kurzy, individuální výuka a tréninky tanečního klubu Lastdanceteam probíhájí v tanečním sále Pražská 131 a - prosklená budova naproti Budvaru, 1. patro. Na tanečním sále s příjemnou atmosférou, zrcadlovou stěnou a se zajímavým výhledem na Pražskou třídu je možné zakoupit i lehké občerstvení v podobě chlazených nápojů a taneční boty pro děti i dospělé. tel.: 602 302 034, email: lastdance@lastdance.cz Veškeré aktuální informace, fotografie, videa, reportáže můžete nalézt na našich webových stránkách: www.lastdance.cz nebo na facebookových stránkách lastdanceteam

Fotografie použité na webu a propagačních materiálech

(bez názvu)

Jihočeský Last Dance