TANCUJ S LASTDANCETEAMem

Staňte se členem tanečního klubu La-st dance team a tancujte s námi. Taneční klub byl založen v roce 2004 a během svého působení vychoval již řadu tanečních talentů. Nabízíme výuku standardních, latinskoamerických a karibských tanců. Připravujeme tak děti a mládež pro rekreační tancování, pro tancování na hobby či soutěžní úrovni. Pod úspěšným vedením kvalifikovaného trenéra Standy Schöna ve spolupráci s choreografem, emeritním sólistou baletu Jihočeského divadla a držitelem čtyř cen Thalie Liborem Hlaváčkem, získali naši svěřenci v poslední době mnohá ocenění. S taneční formací Nebeský valčík (21 tanečníků) jsme se v roce 2014 stali mistry světa v showdance ve standardních tancích v kategorii showcases. Tato úžasná choreografie se mimo jiné umístila na pátém místě na Mistrovství České republiky plesových předtančení. Mezi další naše úspěchy řadíme i medailové pozice showdance duetů a párových latinskoamerických a standardních tanců na různých národních i mezinárodních soutěžích. V klubu se věnujeme také sólovým karibským a latinskoamerickým tancům a již jsme zaznamenaly první velké úspěchy, kdy jsme v kategorii junioři získali Mistrovství světa WADF 5. místo v merengue a 6. místo v bachatě a v kategorii děti 11 místo v salse. Všechna tato ocenění nám dávají pocit, že tato práce má smysl a že jí děláme kvalitně.
Jednotlivé úspěchy zveřejňujeme v sekci tancování a naše úspěchy.
Od ledna 2015 probíhají pravidelné taneční semináře se špičkovým tanečním párem Jiřím Heinem a Lucií Krnčanovou (jediný profesionální mistři Slovenské republiky, semifinalisté Mistrovství Evropy a světa, účastníci Stardance). Tento pár bude tanečníky La-st dance teamu postupně zdokonalovat v technice latinskoamerických a standardních tanců.

NÁBOR NOVÝCH TANEČNÍKŮ:
Nové pololetí zahajujeme od pátku 2. února: taneční přípravka od 15:00 do 16:00 hodin a párové latinskoamerické a standardní tance od 16:30 do 18:00 hodin.
Přihlášení nových zájemců je možný v průběhu celého školního roku. Můžete se přijít podívat společně se svými dětmi na naše tréninky (každou středu a pátek od 16:30 do 18:00 hodin) a případně i tance vyzkoušet. Informuj se na e-mailu: lastdance@lastdance.cz nebo na tel.: 602 302 034. Taneční klub je určen pro začátečníky i pro již zkušenější tanečníky.

Výuka standardní a latinskoamerické tance, karibské tance: Stanislav Schön Výuka taneční přípravka pro nejmenší: Pavla Grötschelová, Kateřina Grötschelová