TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE - jednotlivci, páry a malé skupinky

Chcete se naučit latinskoamerické, standardní tance nebo karibské tance jako salsu či bachatu, ale nemáte čas chodit pravidelně do večerních tanečních kurzů nebo vám nevyhovuje výuka ve větší skupině a vyžadujete individuální přístup?

Vyzkoušejte taneční hodiny s tanečním mistrem Standou Schönem. Naučit se zde můžete úplné základy společenských tanců až po pokročilé sestavy. Výhodou je, že vy sami si můžete vybrat pouze určitý tanec, který se chcete naučit. Výuka, tedy obsah a tempo, se řídí výhradně Vašimi potřebami a požadavky.

Sestavíme pro vás speciální choreografie vhodné pro novomanželský svatební tanec, plesová vystoupení, soutěžní tancování, maturitní nástupy atd.

Časově se vám pokusíme přizpůsobit a pokud máte své prostory vhodné k výuce, přijedeme za i vámi. Individuální lekce jsou určeny pro jednotlivce, páry, tak i pro dva páry současně.

Upozorňujeme především dámy, které mají zájem o individuální lekce, že při výuce lektor pouze vede trénink, to znamená ukáže jednotlivé kroky, ale převážnou část hodiny tančíte sami. Nenahrazuje tedy plně tanečního partnera, ale pouze Vás učí taneční kroky a pohyby.
V případě zrušení lekce je nutné lektora informovat den předem, v případě, že se na lekci nedostavíte, požadujeme poplatek 400,- Kč za promarněný čas, kdy jsme se mohli věnovat jiným zákazníkům.

 • Lektor: Stanislav Schön
 • Místo konání: Taneční sál Pražská 131, České Budějovice
 • Cena za vyučovací hodinu (60 minut):
  pro jednotlivce .... 800,- Kč (800,- Kč/osoba)
  pro jeden pár .... 800,- Kč (400,- Kč/osoba)
  pro dva páry .... 1.000,- Kč (250,- Kč/osoba)
  pro více lidí (od 4 a více) .... 1.000,- Kč (250,- Kč/osoba)
  cena pro tanečníky z tanečního klubu .... 700,- Kč

Vhodné oblečení: nemělo by vám bránit ve volném pohybu, nejlépe pohodlné sportovní oblečení, džíny, volné kalhoty, tričko, sportovní šaty, .... Věnujte pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly a boty byly pohodlné.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na
tel.: 739 675 877, (mezi 10:00 - 15:00 hod.)

Další taneční kurzy určené pro děti