V TANEČNÍ ŠKOLE STANISLAVA SCHÖNA A JEHO TANEČNÍM KLUBU LAST DANCE TEAM TANČÍME již více než 15 let.

Tanec je výborný způsob, jak se vzájemně lépe poznat

V naší taneční škole nezáleží na věku, na schopnostech, na tom jací jste. Záleží jen na chuti k tanci, na chuti něco dělat, bavit se, poznat nové lidi. Chtít něco dokázat, být v něčem dobrý a mít vůli na sobě pracovat.

Taneční škola Stanislava Schöna vlastně funguje na dvou rovinách - rekreační a soutěžní. Rekreační tancování je určeno především pro mládež a dospělé. V nabídce máme kurzy latinskoamerických a standardních tanců formální i neformální, čtvrteční taneční večery, kde si můžete zopakovat své sestavy a naučit se i něčemu novému, kurzy párové salsy. Pro ženy latinskoamerické a karibské tance, salsa lady styling a brazilskou sambu. Na všech našich kurzech upřednostňujeme spíše přátelskou atmosféru. Snažíme se o to, abyste se zde cítili pohodově a pokud Vám ihned něco nepůjde, není to vůbec problém.

Taneční lektor Stanislav Schön založil školu v roce 2004

Standa se věnuje tanci od svých třinácti let a již v 16 letech začal vyučovat první dětské páry. V roce 2004 založil taneční školu a taneční klub La-st dance team. Vyučuje taneční kurzy ve standardních, latinskoamerických a karibských tancích. Zároveň vede taneční klub a připravuje tak mladé talenty pro soutěžní tancování. V roce 2004 úspěšně absolvoval kvalifikační studium pro trenéry a porotce.

Na podzim roku 2013 začal spolupracovat s externím choreografem Liborem Hlaváčkem a společnými silami dovedli mladé tanečníky až na Mezinárodní soutěž, odkud si juniorští šampioni přivezli cenné medaile. Znovu se vrátil k aktivnímu tancování, byl také jedním z tanečníků úspěšné standardní formace "Nebeský valčík", která získala v roce 2014 páté místo na Mistrovství České republiky plesových předtančení.

v LAST DANCE nabízíme rekreační, sportovní i závodní tanec

Individuální taneční lekce

V případě zájmu je možné domluvit individuální výuku s panem Schönem, kdy se lektor věnuje pouze Vám a lépe tak přihlédne k Vašim individuálním požadavkům a schopnostem.

Darujte tanec

Jakýkoliv taneční kurz nebo individuální výuku lze zakoupit formou dárkového poukazu, můžete tak potěšit milou pozorností své blízké či přátele.

NAŠI LEKTOŘI

Výuka standardní a latinskoamerické tance, karibské tance: Stanislav Schön

Standa se věnuje tanci od svých třinácti let a již v 16 letech začal vyučovat první dětské páry. V roce 2004 založil taneční školu a taneční klub La-std ance team. Vyučuje taneční kurzy ve standardních, latinskoamerických a karibských tancích. Zároveň vede taneční klub a připravuje tak mladé talenty pro soutěžní tancování. V roce 2004 úspěšně absolvoval kvalifikační studium pro trenéry a porotce 3. třídy.
V roce 2014 se znovu vrátil k aktivnímu tancování, byl také jedním z tanečníků úspěšné standardní formace "Nebeský valčík", která získala v roce 2014 páté místo na Mistrovství České republiky plesových předtančení. V roce 2015 spolu s taneční partnerkou Alenou Čejkovou obsadili na Mistrovství České republiky páté místo v české polce.

Výuka taneční přípravka pro nejmenší: Tereza Grötschelová a Pavla Grötschelová

Všechny tyto lektorky si svým hravým a milým přístupem i k těm nejmenším dětem získají každého malého tanečníka. Nově jsme otevřeli také taneční kroužek pro dívky i chlapce, kteří nemají svého tanečního partnera, ale na taneční přípravku jsou již starší. Mohou se zde naučit základům karibských a latinskoamerických tanců.

Výuka sólové tance pro ženy: salsa, zumba, karibik: Alena Čejková

"Co si pamatuji, hudba a tanec mě provází už od útlého věku. Když jsem v šestnácti letech skončila s hrou na klavír, začala jsem se plně věnovat tanci. Tančila jsem párové choreografie v listině, standardu a české polce. Později jsem objevila kouzlo karibských tanců - energické rytmy salsy, bachaty a merengue mě asi nikdy neomrzi :-) O pár let později jsem ještě přidala kizombu, reggaeton a brazilskou sambu. A vlastně ať slyším jakoukoliv hudbu - nevydržím sedět!" Alena získala letos první místo v kategorii salsa shines - salsa lady styling pro ženy na Otevřeném Mistrovství České republiky v salse a bachatě.