TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI

LATINSKOAMERICKÉ A STANDARDNÍ TANCE PÁROVÉ - od 6 let

LATINSKOAMERICKÉ A STANDARDNÍ TANCE PÁROVÉ - od 6 let

TANCUJ S LASTDANCETEAMem

Staňte se členem tanečního klubu La-st dance team a tancujte s námi. Nabízíme výuku standardních, latinskoamerických a karibských tanců pro dětské, juniorské, mládežnické a dospělé taneční páry. Připravujeme tak tanečníky pro rekreační tancování, pro tancování na hobby či soutěžní úrovni.
Do taneční školy přijímáme jednotlivce i taneční páry. Pro jednotlivce, kteří se chtějí věnovat párovému tanci, se snažíme co nejdříve najít taneční partnery.
Tanečníci postupně vytváří páry a v případě zájmu se mohou páry registrovat u tanečního svazu a zúčastňovat jednotlivých soutěží nejprve na hobby úrovni, později postupovat do kategoriích na základě dosaženého úspěchu.
Noví zájemci se mohou na tréninky přijít podívat a tance si vyzkoušet. V případě zájmu vyplní přihlášku a na email obdrží veškeré informace. Taneční klub je určen pro začátečníky i pro již zkušenější tanečníky.
Trénink se skládá z rozcvičky, následné výuky a 15 minut volného trénování.
Po domluvě s trenérem si lze zapůjčit taneční sál pro volný trénink.

PŘÍNOS PRO DÍTĚ

Děti si v tanečním klubu mohou najít nové kamarády. Kolektiv je smíšený, takže se tvoří přátelství mezi děvčata i chlapci dohromady. Tanečníci a tanečnice si postupně zvýší sebevědomí, zlepší si držení těla a koordinaci pohybů, celkově zpevní postavu a naučí se postupně slyšet a vnímat hudbu. Tanec je zajímavý a krásný koníček a proč s ním nezačít již od dětství...

NÁBOR TANEČNÍKŮ

Nábor do tanečního klubu Lastdanceteam České Budějovice proběhne a ve středu 13. září 2023 od 17:30 do 18:45 hodin (standardní tance) a v pátek 15. září 2023 od 17:30 do 18:45 hodin (latinskoamerické tance) na tanečním sále Pražská 131a. Sportovní obuv s sebou.

Latinskoamerické a standardní párové tance jsou určeny pro děti zhruba od 6 let po mládež.

Přidat se do tanečního klubu je možné v průběhu celého školního roku. Více informací na emailu: lastdance@lastdance.cz nebo na tel.: 602 302 034.

TRÉNINKY TANEČNÍHO KLUBU

Rozpis tréninků
1. pololetí od poloviny září 2023 - leden 2024:
2. pololetí od února 2024 - polovina června 2024:
STANDARDNÍ TANCE:
začátečníci a mírně pokročilí: pravidelně středy 17:30 - 18:45
LATINSKOAMERICKÉ TANCE:
začátečníci a mírně pokročilí: pravidelně pátky 17:30 - 18:45

Taneční sezóna je rozdělena vždy do dvou pololetí. První pololetí: od polovině září do konce ledna. Druhé pololetí: od února do poloviny června. Tréninky neprobíhají v době školních prázdnin a svátků. Tréninky jsou koncipovány do jedné hodiny výuky techniky a figur a do 15 minut volného tréninku.

Místo konání: Taneční sál Pražská 131, České Budějovice

ŠKOLNÉ

V PŘÍPADĚ ÚČASTI 2 X TÝDNĚ
je cena 2.500,- Kč/pololetí

V PŘÍPADĚ ÚČASTI 1 X TÝDNĚ
Cena je 1.500,- Kč/pololetí

Doporučujeme navštěvovat středeční i páteční tréninky.

Školné je možné uhradit na účet 670100-2210615168/6210 nebo platbou v hotovosti.

Další taneční kurzy určené pro děti