TANEČNÍ KURZY PRO DĚTI

TANCE PRO DÍVKY - KARIBIK A LATINA

TANCE PRO DÍVKY - KARIBIK A LATINA

PRO DÍVKY BEZ TANEČNÍHO PARTNERA

Jelikož tancování vždy lákalo více slečny než chlapce, kterých je nedostatek, pořádáme pro malé i větší dívky taneční lekce sólových karibských a latinskoamerických tanců. Dívky se zde mohou naučit základní kroky tanců jako jsou cha-cha, jive, samba, bachata, merengue, salsa nebo třeba i polka. Výuka je určena pro dívky zhruba od šesti let. Tančí se buď sólově, v duetu nebo ve skupinkách. V případě zájmu je možná účast na soutěžích.

Lektorem taneční přípravky je Tereza Grötschelová ve spolupráci se Stanislavem Schönem.

SEN MALÝCH DÍVEK

Dívky si v tanečním klubu mohou najít nové kamarádky se stejnou zálibou. Tanečnice si postupně zvýší sebevědomí, zlepší si držení těla a koordinaci pohybů, celkově zpevní postavu a naučí se postupně slyšet a vnímat hudbu. Vždyť která dívka někdy nesnila o tom být svůdná tanečnice ....

NÁBOR TANEČNIC

Noví zájemci se mohou na tréninky přijít podívat a tance si vyzkoušet. V případě zájmu vyplní přihlášku a na email obdrží veškeré informace. Přidat se do tanečního klubu je možné v průběhu celého školního roku. Taneční klub je určen pro začátečníky i pro již zkušenější tanečníky. Sportovní obuv s sebou. Více informací na emailu: lastdance@lastdance.cz nebo na tel.: 602 302 034.

TRÉNINKY TANCŮ PRO DÍVKY

Tréninky tanců pro dívky v tanečním klubu Lastdanceteam České Budějovice zahajujeme v pátek 13.září 2019.
Rozpis tréninků pro pololetí září 2019 - leden 2020:
- pravidelně pátky 16:00 - 17:00

Taneční sezóna je rozdělena vždy do dvou pololetí. První pololetí: od polovině září do konce ledna. Druhé pololetí: od února do poloviny června. Tréninky neprobíhají v době školních prázdnin a svátků.

Místo konání: Taneční sál Pražská 131, České Budějovice

ŠKOLNÉ

Cena je 1.100,- Kč/pololetí
V případě účasti i na párových latinskoamerických a standardních tancích v klubu Lastdanceteam je cena 250,- Kč/pololetí.

Školné je možné uhradit na účet 670100-2210615168/6210 nebo platbou v hotovosti.

Další taneční kurzy určené pro děti