TANEČNÍ KURZY PRO PÁRY

TANEČNÍ TRÉNINKY PRO DOSPĚLÉ & TANČÍRNA

TANEČNÍ TRÉNINKY PRO DOSPĚLÉ & TANČÍRNA

CO VÁS V KURZU ČEKÁ ...

Pokud se vám tanec stává koníčkem a vy se chcete nadále v tanci zlepšovat a rozšířit své znalosti, můžete navštěvovat naše tréninky pro dospělé páry. Tyto lekce jsou určeny pro páry, kteří absolvovali základní či pokročilý taneční kurz a mají chuť zdokonalovat jednotlivé figury.
Jednotlivé lekce jsou vedeny volnějším způsobem, jelikož dovednosti párů jsou rozdílné. Každý si zde může zopakovat to, co již umí a navíc se naučit něco nového. Zároveň je vhodná pro všechny, kteří si chtějí například před plesem zopakovat všechny své sestavy. Zaměření není tentokrát na nové sestavy a kroky, ale na techniku jednotlivých tanců jako je například vedení kroků, správné držení, nášlapy , apod.
Tréninky plánujeme na letní sezónu. Termíny večerů vyhlásíme v průběhu května.
Vstupné 200,- Kč/osoba.

Na tanečním sále je možnost posezení a zakoupení občerstvení v podobě chlazených nápojů.

INFORMACE

Vhodné oblečení: nemělo by vám bránit ve volném pohybu, nejlépe pohodlné sportovní oblečení, džíny, volné kalhoty, tričko, sportovní šaty, .... Věnujte pozornost výběru vhodné obuvi, aby nohy příliš netrpěly a boty byly pohodlné.

ON-LINE REGISTRACE DO TANEČNÍHO KURZU

NázevZahájení
28.12.2022
čas:19:00 - 21:30
cena:200,-
Termíny lekcí: 28.12.2022 (kód: TV281222)

Odesláním objednávky vyjadřujete souhlas s uchováním zadaných informací pro potřeby spojené s registrací tanečního kurzu. Se zadanými údaji bude zacházeno v souladu s pravidly GDPR.

POKRAČOVAT

Další taneční kurzy určené pro páry